GALERIA

GALERIA PERŁA KRUTYNI To wyjątkowe i naturalne miejsce położone w samym sercu Puszczy Piskiej . Wśród otaczającej przyrody, spokoju i ciszy, życia płynącego bez pośpiechu w miejscu, gdzie błękit nieba styka się z zielenią lasów sosnowych i przejrzystą wodą  rzeki Krutyni, powstała oaza zdrowia i relaksu. Pobyt w Perle Krutyni  to idealny sposób na odprężenie ciała, ale także na relaks umysłowy. W otoczeniu lasu sosnowego  nad piękną rzeką Krutynią,  z dala od zabudowań ludzkich, przyroda oferuje fantastyczne obrazy powstające z kolorów światła i cieni, z  dźwięków  płynących z bogactwa tej ziemi – szumu lasu, śpiewu ptaków i odgłosów zwierząt żyjących wokół.

Urok pojezierza mazurskiego warto podziwiać także zimą, kiedy jest tak cicho, że słychać jak zwierzęta wychodzą z lasu. Leśne ścieżki skrzą się krystalicznym śniegiem, a zamarznięta Krutynia zmienia kolor na błękit nieba. Jesień natomiast to sezon wędkarzy i grzybiarzy, okres rykowisk jeleni oraz pieszych i rowerowych wycieczek turystycznych.
Wiosna i lato to z kolei najpiękniejsze pory roku dla tych, którzy chcą spędzić swój urlop z dala od zgiełku mazurskich „metropolii”
Tutaj na pewno nie będziecie się nudzić!. Budząca się do życia natura sprawia, że wręcz oddychamy aromatem okalającej nas Puszczy Piskiej.

Urlop w Perle Krutyni

to jak zanurzenie w „kapsule relaksu i odprężenia”. Pozwala to na wyhamowanie z codziennego automatycznego pośpiechu i odkrycie na nowo przyjemności, która płynie ze spokoju, dającego możliwość zadbania o własną osobę poprzez poprawienie formy fizycznej, a także odnalezienie zachwianej harmonii między ciałem a umysłem. Dzięki łagodnemu klimatowi, nawet w czasie wysokich temperatur, dla miłośników natury i ruchu jest tu okazja do odkrywania uroków życia i otaczającej przyrody.

Turystyka piesza i rowerowa jest jednym z ciekawszych sposobów na spędzenie wolnego czasu. Dzięki pięknym krajobrazom otaczającym nasz Ośrodek oraz wyznaczonym szlakom można wyruszyć na niezapomniane wycieczki. Poznać zakamarki Krutyni, jej przyrodę i otaczające piękno. Warto odwiedzić te piękne miejsca.

 IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

DOMKI LETNISKOWE