Domki wypoczynkowe nad rzeką KRUTYNIA

Domki letniskowe na Mazurach

Perła Krutyni to cichy, kameralny ośrodek relaksacji i wytchnienia położony wśród malowniczych rezerwatów przyrody. Domki wypoczynkowe na Mazurach zapewnią idealne wakacje dla całej rodziny, pełne Waszych ulubionych aktywności: sportu, turystyki i zachwytu nad pięknymi krajobrazami.

Noclegi zapewniamy w dwu-, cztero-, pięcio- i sześcioosobowych domkach letniskowych (Puchatek, DeLux, Superior i SuperiorPlus). Do dyspozycji gości jest także pole namiotowe oraz miejsce na 4 przyczepy kempingowe z zasilaniem.

W centrum ośrodka wypoczynkowego znajduje się zadaszona scena, na której odbywają tańce, animacje i występy. Na prośbę gości w pawilonie gastronomicznym organizujemy zabawy przy muzyce i karaoke. Wokół pawilonu dostępna jest strefa bezpłatnego wi-fi.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN

A co po sezonie? Wakacje na mazurach w zimie

Urok Pojezierza warto podziwiać także zimą, kiedy jest tak cicho, że zwierzęta wychodzą z lasu. Leśne ścieżki skrzą się krystalicznym śniegiem, a zamarznięta Krutynia zmienia kolor na błękit nieba. To sezon wędkarzy i grzybiarzy, okres rykowisk jeleni oraz pieszych i rowerowych wycieczek turystycznych. Na pewno nie będziecie się tutaj nudzić!

W sezonie jesienno-zimowym proponujemy specjalną, promocyjną ofertę na pobyty cztero-, sześcio- i ośmiotygodniowe. Po 15 września nasz ośrodek wypoczynkowy nadal wynajmuje domki letniskowe, ale zaplecze gastronomiczne jest już nieczynne. Goście mogą za to korzystać z kuchni w pawilonie sanitarnym do samodzielnego przygotowywania posiłków. Takie wakacje też mają swój urok!

Polityka prywatności, Perła Krutyni

Odtwórz film na temat Spływy kajakowe na Mazurach, Perła Krutyni